صبح امروز حجت الاسلام روحانی در سفری دو روزه وارد جزیره کیش شد.
به گزارش چوان آنلاین به نقل از خبرگزاری بسیج؛ صبح امروز حجت الاسلام روحانی رییس جمهور کشورمان در زمان تعطیلی کامل مراکز دولتی وارد جزیره کیش شد. این در حالی ست که عصر دیروز نیز حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام جهت بازدید از دانشگاه آزاد کیش در زمانی که دانشگاه تعطیل است(!)، وارد جزیره کیش شد.

و باز این در حالی ست که بزرگترین حرکت فرهنگی کشور یعنی راهیان نور در حال برگزاری ست اردوهایی که بیش از 5 میلیون نفر زائر از 38 ملیت از مناطق زیارتی راهیان نور بازدید می کنند.هر ساله در ایام نوروز میلیون ها نفر از هموطنان عازم سرزمین‌های نور شده و تعطیلات خود را در جوار شهدای 8 سال دفاع مقدس می گذرانند.

هرچند که عاشقان شهدا تحت هر شرایطی در تعطیلات نوروز و در مشاهد شهیدان و زیارتگاه ها با شهدا تجدید میثاق می کنند اما دولت با تامین زیرساخت ها باید شرایط حضور میلیونی مردم را در بزرگترین حرکت فرهنگی کشور تسهیل نماید؛ تا مشکلات کنونی پیش روی زائرین همجون راه، اسکان و سایر خدمات رفاهی مرتفع گردد.

با توجه به دغدغه‌های رهبری در حوزه فرهنگ و 8 بار حضور شخص ایشان  در اردوهای راهیان نور که نشان از اهمیت این اردوها و تاثیر گذاری آن در فرهنگ کشور و همچنین انتقال فرهنگ ایثار و شهادت است، جای بسی تامل است که چرا رییس جمهور کشورمان تاکنون در جمع میلیونی زائران راهیان نور حضور نیافته و مسئولین برگزاری این اقدام فرهنگی بزرگ از عدم همکاری دولت برای برگزاری هر چه باشکوه تر اردوهای راهیان نور گلایه دارند.

گفتنی است رییس جمهور در چند سال گذشته ایام نوزور را در مناطقی همانند شمال کشور و به طور خاص جزیره تفریحی کیش می گذراند و باید دید که آیا روحانی بالاخره با میلیون ها ایرانی در راهیان نور همراه خواهد شد؟
منبع : جبهه متحد اصول گرایان سرپل زهاب |آیا رییس جمهور بعد از کیش، راهیان نور هم می رود؟
برچسب ها : راهیان ,رییس ,جمهور ,کشور ,جزیره ,حضور ,رییس جمهور ,وارد جزیره ,فرهنگی کشور ,اردوهای راهیان ,حرکت فرهنگی ,رییس جمهور کشورمان